WSPÓŁPRACE

Zarówno blogowanie jak i czytanie książek stanowią nasze pasje. Uważamy, że warto łączyć przyjemne z pożytecznym, dlatego jesteśmy bardzo chętne do podjęcia współprac z osobami, które podzielają nasze zdanie. Najczęściej są to wydawnictwa, księgarnie internetowe, autorzy i internetowi twórcy. Jeśli po zapoznaniu się z naszym kontentem uważacie, iż jesteśmy godne Waszego zaufania, prosimy wszelkie pytania oraz propozycje przesyłać na email: czarnonakreatywnym@gmail.com


 Kilka słów na temat współprac: 

» Czasem otrzymując kolejne propozycje jesteśmy już w trakcie książkowych współprac, dlatego od chwili otrzymania maila lub paczki z ustaloną pozycją, potrzebujemy najdłużej miesiąca do publikacji jej recenzji na blogu. 

» Zastrzegamy sobie prawo do zachowania otrzymanej książki po zrecenzowaniu jej, jednocześnie zobowiązując się do nierozpowszechniania ebooków. 

» Podczas oceny otrzymanej książki recenzje zawsze będą obiektywne, w związku z czym zastrzegamy sobie prawo do opinii negatywnej w przypadku, jeśli dana pozycja nie przypadnie nam do gustu. 

» Chętnie wyjdziemy z inicjatywami promowania danej pozycji, wszystko w zależności od tematu oraz zainteresowania Wydawcy. Jednocześnie oferujemy również możliwość napisania rekomendacji, objęcia patronatem lub zostania ambasadorem danej powieści. 

» Odnośniki do recenzji naszego autorstwa publikowane zostają również na:    Do tej pory zaufali nam:Billedresultat for wydawnictwo kobiece

Billedresultat for helion wydawnictwo logo
Billedresultat for editio logo wydawnictwo


Billedresultat for Wydawnictwa Bezdroża
Billedresultat for znak wydawnictwo
Relateret billede

Billedresultat for rebis wydawnictwo


Współpraca / Wydawnictwa
Sarah Henning. Wiedźma morska - recenzja - Mechaniczna Kulturacja

Nasze patronaty:
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez My pastel life